Producenci

Informacje

Najczęściej kupowane

Serwis i Naprawa drukarek Łódź


Każdy z nas mających w swoim domu lub firmie drukarkę zna sytuacje kiedy w najmniej oczekiwanym momencie nasza drukarka odmawia posłuszeństwa. Co wtedy?

Spokojnie, bez paniki, służymy pomocą. Oferujemy kompleksowy serwis i naprawę drukarek. Począwszy od zwykłego wyczyszczenia przez wymianę materiałów eksploatacyjnych po skomplikowane naprawy, wymianę zużytych części oraz czyszczenie zaschniętych głowic. Od lat zajmujemy się również kompleksowych zaopatrzeniem biur a co za tym idzie także serwisem drukarek w danej firmie.

Naprawiamy Drukarki takich producentów jak:

  • Hewlett Packard (HP)
  • Brother
  • Canon
  • Epson
  • Kyocera
  • Xerox
  • Lexmark
  • Samsung

Siedziba naszej firmy znajduję się w Łodzi ul. Św. Teresy 100. Potrzebujesz naprawić drukarkę?

Zadzwoń pod nr 42 676 16 36, po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu dowiemy się co dolega twojej drukarce i przedstawimy wstępny koszt naprawy drukarki.

Naprawa drukarki

Czy warto naprawiać starą drukarkę?


Pewnie każdy zadaję sobie to pytanie. Naszym zdaniem TAK. Warto naprawiać drukarkę z kilku prostych powodów.
Po pierwsze odwołamy się do znanego nam powiedzenia "kiedyś to było" oj było, było i niestety dotyczy to też drukarek.
Takich drukarek laserowych, atramentowych i urządzeń wielofunkcyjnych jak kiedyś teraz niestety już się nie robi. Stare drukarki prócz solidności charakteryzują się
również tanimi częściami, a co za tym idzie koszt naprawy drukarki jest mniejszy. To jednak nie wszystko eksploatacja takich drukarek jest tańsza. Tusze, tonery
czy też bębny można kupić w naprawdę przystępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w naszym sklepie online.
Oczywiście pomimo tego że niestety nowe drukarki już takich udogodnień raczej nie mają, nie jest tak, że nie warto kupować nowej drukarki.
Technologia cały czas idzie do przodu, a co za tym dzisiejsze urządzenia mają wiele funkcji, o których w starszych drukarkach możemy tylko pomarzyć.

Uważamy jednak, że warto naprawić starszą drukarkę i nadal cieszyć się jej niezawodnością pomimo braku kilku funkcji.


Ile kosztuję naprawa drukarki?


Koszt naprawy drukarki tak naprawdę nigdy nie jest stały. Zależy to od wielu czynników danej usterki.

Zazwyczaj jest to koszt kilkudziesięciu złotych, oczywiście zdarzają się naprawy, za które musimy zapłacić kilka set złotych. Duże znaczenie ma tez typ drukarki. Większy koszt naprawy drukarki będzie w przypadku drukarki kolorowej laserowej niż atramentowej.  Zdarzają się sytuację, że naprawa jest nie opłacalna, wtedy informujemy o tym  naszego klienta i proponujemy zakup nowej drukarki czy tez urządzenia wielofunkcyjnego.