Informacje

Tusze do drukarek 

Tusze do drukarek atramentowych

W dzisiejszych czasach każdy posiada drukarkę w swoim biurze i prawie każdy w domu. Coraz częściej stawiamy na wysoką jakość wydruków. Żeby ją osiągnąć musimy używać dobrych materiałów eksploatacyjnych takich jak np tusze. Przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę tuszy do drukarek. Zarówno oryginalnych jaki ich zamienników. Obydwa typy są w pełni kompatybilne z urządzeniem do którego są dedykowane.

Tusze zamienniki i oryginalne

Dysponujemy szeroką oferta wysokiej jakości oryginalnych tuszów do drukarek jak i ich zamienników. W skład naszej oferty wchodzą między innymi tusze do drukarek: Hewlett packard, Samsung, Brother, Canon, Epson, Lexmark . Nasze produkty są objęte gwarancją producenta co świadczy o ich wysokiej jakości. Kupując w sklepie internetowym allebiuro.pl masz pewność że materiały eksploatacyjne do twojej drukarki na pewno spełnia twoje wymagania. Używając naszych zamienników tuszów możesz znacznie obniżyć koszty druku

Jak wybrać tusz do drukarki?

Nie masz pewności, które tusze do drukarek będą pasowały do twojego urządzenia. Wpisz symbol drukarki w wyszukiwarkę znajdującą się w górnej części naszego sklepu. Wyświetli się rozwijana lista z pasującymi tuszami do twojej drukarki. 

Prz każdym produkcie w opisie można tez znaleźć listę urządzeń, z którymi jest kompatybilny.
Możesz też zadać pytanie na naszym czacie znajdującym się w prawym dolnym rogu sklepu. Nasz konsultant chętnie udzieli ci odpowiedzi i pomoże w wyborze odpowiedniego tuszu do drukarki.

 • Tusze Hewlett Packard...

  Hp – producent sprzętu elektronicznego zaliczany do grona największych na świecie. Swoja sławę zdobył między innymi poprzez wypuszczenie na rynek pionierskiego modelu Deskjet uznawanego za pierwszą drukarkę używaną w biurach i gospodarstwach domowych.

  Tusze do drukarek hewlett packard

  W swoim asortymencie posiadamy bogatą ofertę oryginalnych tuszów oraz ich zamienników dedykowanych do drukarek firmy Hewlett Packard. Proponowane przez nasz tusze zamienniki nie odbiegają swoim poziomem od oryginalnych wkładów atramentowych hp, ponadto są objęte gwarancją jakości druku przez producenta. Kupując tusz do drukarki hp na allebiuro.pl masz pewność że dokonałeś właściwego wyboru.

 • Tusze Brother

  Brother na dobre zadomowił się w firmach, instytucjach i gospodarstwach domowych. Japoński producent zyskał swoją popularność za sprawą różnorodnej oferty urządzeń biurowych dostosowanych do potrzeb różnych segmentów odbiorców

  Tusze do drukarek Brother oryginalne i zamienniki

  W skład naszego asortymentu wchodzą oryginalne tusze Brother wysokiej klasy zamienniki wkładów atramentowych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Brother. Jakość proponowanych przez nas alternatywnych atramentów nie odbiega poziomem od oryginalnych tuszów producenta z kraju kwitnącej wiśni. Oferujemy zestawy trójkolorowe jaki pojedyncze pojemniki z atramentem, w pełni kompatybilne w modelami urządzeń Brother. Wydruki uzyskane przy użyciu naszych tuszów zawsze prezentują sobą najwyższa jakość. Jesteśmy pewni że nasze tusze są najwyższej jakości dlatego każdy pojemnik z atramentem objęty jest gwarancją producenta.

 • Tusze Canon

  Canon – producent z Japonii posiadający w swojej ofercie drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, a także materiały eksploatacyjne do nich przeznaczone.

  Tusze do drukarek Canon

  Mamy w swojej palecie bogaty wybór zamienników atramentów producenta z Tokio do drukarek atramentowych jak i fotograficznych znanej serii PIXMA. Wszystkie kartridże dostępne na allebiuro.pl charakteryzują się wysoką jakością i wydajnością. Każdy wkład objęty jest gwarancją producenta. Drukując przy użyciu naszych tuszów masz pewność, że uzyskane wydruki bez względu na to czy to będą czarno-białe dokumenty czy kolorowe zdjęcia zawsze będą wyraźne i ostre. Tusze do drukarek znajdujące się w naszej ofercie zaopatrzą twoja drukarkę w najwyższej jakości tusz niezbędny do drukowania.

   Zamienniki i oryginalne 

  Szeroki wybór tuszy canon. Oryginalne i zamienniki od różnych producentów, każdy z produktów jest objęty gwarancją oraz posiada certyfikaty jakości ISO.

  Kilka najpopularniejszych wkładów:

  Mg5550

  Mg2950

  Mg5750

 • Tusze Epson

  Epson – japoński producent posiadający w swojej ofercie akcesoria niezbędne do drukowania jak i same drukarki. To właśnie Epson po raz pierwszy zastosował w swoich urządzeniach system stałego zasilania atramentem.

  Tusze do drukarek atramentowych Epson

  W skład naszego asortymentu wchodzą oryginalne tusze Epson oraz wysokiej jakości zamienniki kartridży dedykowanych do urządzeń EPSON. Oferowane przez nas atramenty objęte są gwarancją producenta i zapewniają ostre i wyraziste wydruki. Zamienniki tuszów do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Epson dostępne w naszym sklepie nie odbiegają swoim poziomem od oryginalnych. Kupując tusze do drukarke epson na allebiuro.pl dajesz swojej drukarce to co najlepsze.

 • Tusze Kodak

  Posiadamy w swoim asortymencie wysokiej jakości zamienniki tuszy do drukarek marki Kodak. Jakość w pełni kompatybilnych zamienników tuszów Kodak swoim poziomem nie odbiega od oryginalnych kartridży. Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta.

 • Kyocera
 • Tusze Lexmark

  Lexmark – Amerykański producent znany z dużego wyboru urządzeń przeznaczonych do druku i skanowania.

  Nasz sklep oferuje ci zamienniki wysokiej klasy kartridży z atramentem dedykowanych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark. Proponowane przez nas alternatywne materiały nie odbiegają jakością od oryginalnych atramentów producenta z Kentucky a jednocześnie znacznie obniżają koszty eksploatacji. Wszystkie pojemniki z tuszem objęte są gwarancją producenta. Drukując przy użyciu zamienników tuszów zakupionych na allebiuro.pl masz pewność że każdy z nich będzie ostry i wyrazisty od pierwszego do ostatniego.

 • Minolta
 • Tusze Primera

  Posiadamy w swoim asortymencie wysokiej jakości zamienniki tuszy do drukarek marki Primera. Jakość w pełni kompatybilnych zamienników tuszy Primera niczym nie odbiega od oryginalnych. Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta i swoim poziomem nie odbiega od oryginalnych. Drukując używając naszych zamienników zawsze otrzymasz ostre i wyraziste dokumenty. Bez względu na ty czy będą to kolorowe czy czarne druki

  .

 • Philips

  Oferujemy ci wysokiej jakości zamienniki kartridży z tuszem dedykowane do drukarek atramentowych philips. Nasze atramenty zapewnia ci wyraziste i ostre wydruki. Jesteśmy pewni że nasze alternatywne wkłady atramentowe swoim poziomem nie odbiegają od oryginalnych dlatego objęte są gwarancją. Kupując u mas atrament zapewniasz swojej drukarce materiały eksploatacyjne najwyższej jakości.

 • Tusze Samsung

  Samsung –Jeden z najbardziej znanych producentów drukarek na światowym rynku informatycznym.

  W naszej ofercie posiadamy czarne i kolorowe dedykowane to drukarek samsung. Każdy z nich objęty jest gwarancją producenta i cechuję się wysoką wydajnością. Kupując nasze alternatywne atramenty nie odbiegające jakością od oryginalnych masz gwarancje przejrzystych i ostrych wydruków oraz dużo niższe koszty eksploatacji swoje drukarki.

 • Sharp
 • Ricoh

  Ricoh – japoński gigant informatyczny znany z produkcji drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

  Nasza oferta zawiera wysokiej klasy zamienniki atramentów dedykowanych do urządzeń Ricoh. Jesteśmy pewni co do jakości naszych zamienników atramentów dlatego każdy z nich jest objęty gwarancją producenta. Zamówisz u nas pojedyncze pojemniki jak i trójkolorowe kartridże. Wydruki które zrobisz na swojej drukarce zasilanej naszymi atramentami zawsze wychodzą wyraziste i ostre od pierwszego do ostatniego