Brother 

W naszej ofercie znajduje się bogata paleta zamienników akcesoriów do regeneracji tonerów i kartridży z tuszem dedykowanych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych marki Brother.

W skład naszej oferty wchodzą: Chipy. Zasypki do tonerów, OPC (bębny światłoczułe), Flag gear, Zestawy resetujące, Zestawy z tuszem do napełniania kartridży.

Każdy z zamienników z naszej oferty jest najwyższej jakości, w pełni kompatybilny z Tonerami, pojemnikami z tuszem czy też bębnami marki brother i objęty gwarancją producenta

/p>

 • Zasypki do tonerów

  Oferujemy szeroki wybór proszków barwiących do uzupełniania tonerów firmy brother. Zasypki dedykowane są do dostępnych w naszym sklepie zamienników wkładów laserowych jak i oryginalnych. Proponujemy zarówno kolorowe jak i czarny proszek do napełniania tonerów brother. Zasypki znajdujące się w naszym sklepie zapewnią ci wyraziste wydruki oraz wydajną pracę twojego tonera.

 • Chipy

  Chipy – elektroniczny układ zliczający ilość wydruku. Zamienniki chipów pasujące do materiałów eksploatacyjnych firmy Brother jaki i do ich alternatywnych odpowiedników. Każdy z nich objęty jest gwarancją producenta. Nasze alternatywne chipy dedykowane do materiałów Brother są najwyższej jakości i poziomem nie odbiegają od oryginalnych.

 • OPC

  W naszej ofercie znajdują się bębny światłoczułe tzw. Opc dedykowane do modułów bębnów marki Brother. Dzięki wymiennej części bębna dostępnej w naszym sklepie możesz znacznie obniżyć koszty eksploatacji swojej drukarki.

 • Flag gear (zębatka...

  Oferujemy zestawy flag gear dedykowane do tonerów Brother

 • Reset gear

  Zestawy resetujące (zębatki) do tonerów Brother

 • Zestawy do napełniania

  Posiadamy w swoim asortymencie zestawy z atramentem do napełnia kartridży z tuszem dedykowane do Brother. Używając naszych materiałów przeznaczonych do napełniania pojemników brother możesz znacznie zmniejszyć koszty eksploatacji a jednocześnie zachować wysoka jakośc druku.

Wyświetlane 1 - 3 z 3 produktów
Wyświetlane 1 - 3 z 3 produktów