Taśmy i folie 

Oferujemy wysokiej jakości zamienniki Foli i taśm do drukarek igłowych oraz faksów. Dedykowane do urządzeń takich producentów jak: OKI, Panasonic oraz Philips.

 • Brother

  Oferujemy zamienniki folii i taśm termo transferowych przeznaczone do drukarek igłowych Brother.

 • Oki

  W naszej ofercie znajdują się folie termo transferowe do faksów i taśm barwiących do drukarek igłowych marki Oki. Zamienniki dedykowane do wybranych modeli urządzeń marki Oki są z nimi w pełni kompatybilne i nie odbiegają jakością od oryginalnych materiałów. Każdy z nich objęty jest gwarancja producenta.

 • Panasonic

  Oferujemy zamienniki foli termo-transferowych do faksów i taśm barwiących do drukarek igłowych Panasonic. Jakość naszych alternatywnych materiałów do eksploatacji urządzeń marki Panasonic potwierdzona jest gwarancją producenta i nie odbiega od oryginalnych.

 • Philips

  Prowadzimy sprzedaż zamienników foli termo-transferowych dedykowanych do urządzeń marki Philips.

  Poziom alternatywnych materiałów eksploatacyjnych jest równy oryginalnym produktom marki Philips. Wszystkie zamienniki dedykowane do wybranych modeli są z nimi w pełni kompatybilne. Jakość naszych produktów przeznaczonych do użytku z urządzeniami marki philips jest potwierdzona gwarancja producenta.

 • Sagem

  Oferujemy zamienniki foli i taśm termo transferowych pasujących do urządzeń firmy Sagem.

  Proponowane przez nas materiały dedykowany do urządzeń Sagem są z nimi w pełni kompatybilne. Dla wszystkich zamienników przysługuje gwarancja producenta, a ich jakość jest równa oryginalnym produktom marki Sagem.

 • Sharp

  W naszym asortymencie znajdują się zamienniki foli termo-transferowych do drukarek marki Sharp. Jesteśmy pewni, że poziom proponowanych przez nas zamienników dedykowanych do urządzeń marki Sharp nie odbiega od oryginalnych produktów tej firmy. Folie znajdujące się w naszej ofercie objęte są gwarancja producenta co poświadcza o ich wysokiej jakości.

 • Epson