Canon 

 • Chipy

  W skład naszej oferty wchodzą chipy dedykowane do tonerów i pojemników z atramentem marki Canon. Służą one jako układ elektroniczny który ma za zadanie zliczanie ilości wydruków aby drukarka mogła zareagować na kończący się atrament w pojemniku lub proszku w tonerze. Dzięki alternatywnym materiałom do regeneracji kartridży możesz w znacznym stopniu obniżyć koszty eksploatacji swojej drukarki

 • Zasypki do tonerów
  Proszek uzupełniania tonerów Canon
 • OPC

  W naszym asortymencie znajdziesz bębny światłoczułe (OPC) dedykowane do modułów bębnów marki Canon. Wałek pokryty selenem lub krzemem poprzez naświetlenie laserem drukarki pozostawia odbity druk na papierze. Używanie materiałów do regeneracji z naszej oferty znacznie obniża koszty eksploatacji drukarki a zarazem gwarantuje najwyższą jakość.

 • Zestawy do napełniania

  W naszej bogatej ofercie znajdziesz butelki z tuszem do napełniania kartridży Canon. Dzięki temu możesz uzupełnić swój kartridż dedykowanym do niego środkiem barwiącym, co znacznie zmniejsza koszty eksploatacji. Atrament do napełniania pojemnika z tuszem jest specjalnie dedykowany do marki Canon i zapewni wydruki najwyższej jakości.